Våre isolatører | Envinsu
Kontakt oss info@envinsu.no

Jeg vil gjerne bli kontaktet

Vil du ha et tilbud om isolasjon?

Våre isolatører

Våre autoriserte isolatører er din sikkerhet for faglig rådgivning. De er alle utdannet hos fabrikanten, Papiruld Danmark A/S, og har lang erfaring med å blåse inn isolasjon i ulike typer konstruksjoner.

De tilbyr derfor profesjonell veiledning til huseiere enten det gjelder nybygg, rehabilitering eller etterisolering. De er likeledes profesjonelle underentreprenører i de tilfellene hvor de jobber med større oppdrag for en større entreprenør.

Våre isolatører er underlagt krav om kvalitetssikring slik at vi er sikre på at arbeidet blir utført på en korrekt måte og til din tilfredshet. Et eget kvalitetssikringsskjema blir utfylt etter hver jobb som kunden beholder et eksemplar av.

Alle isolatørene setter sin ære i å levere et godt håndverksmessig arbeid og benytter kun faglærte ansatte.

Isomax Energi as avd. Troms
Maxi-Tjenester as
Finnfjordeid
9300  Finnsnes
Org. Nr. 988 188 573
Tlf: 974 04 041
Kontaktperson: Johnny Molund
E-post: johnny@isomax.no

Isomax Energi as avd. Trøndelag Nord
Byggmester Thor Bergum as
Kleppaveien 12
7800 Namsos 
Org.nr. 977 096 839
Tlf: 951 37 899
Daglig leder: Torben Bergum
E-post: torben@isomax.no

Isomax Energi as avd. Trøndelag Sør
Tømrerfirma Kvarsnes as
Fossegrenda 24
7038 Trondheim
Org,nr. 981 942 361 
Tlf: 907 94 099
Daglig leder: Stig Kvarsnes
E-post: stig@isomax.no

Isomax Energi as avd. Nordmøre
Toro Bygg as
Industriveien 8
6530 Averøya
Org.nr. 998 478 227
Tlf. 943 64 276
Daglig leder: Torstein Skarset
E-post: torstein@isomax.no 

Isomax Energi as avd. Hordaland
Nedre Bjørkåsen 6
5228 Nestun
Tlf: 992 41 000
Daglig leder: Tore Andre Frugård
E-post: toreandre@isomax.no

Isomax Energi as avd. Østfold
Byggtec as
Ringgt. 80
1723 Sarpsborg
Org.nr. 979 494 149 
Tlf: 950 48 555
Daglig leder: Bjørn-Egil Bergstrøm
Epost: bjorn@isomax.no

Isomax Energi as avd. Oslo/Akershus
Ringgt. 80
1723 Sarpsborg
Tlf:  416 64 455
Daglig leder Joacim Karlsen
Epost: joacim@isomax.no 


Isomax Energi as avd. Innlandet
Sørby Bygg as
Industrigt. 52 B
2619 Lillehammer
Org.nr. 913 660 803 
Tlf: 913 65 465
Daglig leder: Jens Sørby
Epost: jens@isomax.no

Isomax Energi as avd. Finnmark
Alta Boligbygg as
Lampemyra 46
9518 Alta
Org.nr. 917 892 164 
Tlf:  971 75 361
Daglig leder: Eivind Antonsen
Epost: eivind@isomax.no